Gry Uliczne vol. 6 i pół

Gry Uliczne vol. 6 i pół

Trasa zaczyna się we Wrocławiu i zakończona zostanie metą oraz etapem specjalnym w Górach Sowich. Afterparty i ogłoszenie wyników: karczma „Górska Perła” w Srebrnej Górze.
Do udziału w imprezie potrzebny jest samochód z przynajmniej 2-osobową załogą (kierowca + pilot), długopis oraz urządzenie robiące zdjęcia (aparat, telefon, itd.). Na starcie we Wrocławiu otrzymacie listę z zadaniami do wykonania na trasie. Nie mierzymy czasu wykonania zadań – określamy jedynie przedział czasowy, w którym macie pojawić się na starcie we Wrocławiu oraz na mecie w Górach Sowich. Zarówno wcześniejszy, jak i późniejszy wjazd na metę skutkować będzie naliczeniem punktów karnych. Poza tym jedynym kryterium decydującym o zajętym miejscu będzie ilość punktów zdobytych za poprawnie wykonane zadania oraz punkty/czas za etap-niespodziankę.
Tak jak w każdej edycji przewidujemy także nagrodę za najlepsze przebranie!
Listę startową zamykamy we wtorek 12 lutego 2013 o godz. 12:00. Limit startujących załóg wynosi 50 – decyduje kolejność wpłat.

Podobne tematycznie wpisy:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia w Srebrnej Górze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>